STREFA PROJEKTANTA


logo_aquaakryl

WITAJ W ŚWIECIE AQUAAKRYL

Screenshot

Zamów WZORNIK
AQUAAKRYL 2021

Cała oferta produktów AQUAAKRYL wraz z nowościami w formie mat akrylowych umieszczonych w twardej i bardzo praktycznej obudowie zamykanej na magnes.

W skład wzornika wchodzą: próbki mat akrylowych, próbki frontów ze wszystkimi rodzajami obrzeży, katalog produktowy, ulotka, notes i długopis.

Jak zamówić wzornik? Sprzedaż prowadzimy za pośrednictwem sieci dystrybucji. Można jednak składać zamówienia online poprzez Aqua e-system, a odbierać je u lokalnego dystrybutora.

Biblioteka kolorów AQUAAKRYL

Pobierz aktualną bibliotekę naszych kolorów - zastosuj ją w swoich projektach. Pobierz pliki i zaimportuj je do swojego programu do projektowania wnętrz.

image

Dlaczego AQUAAKRYL? 

Obecnie fronty akrylowe są najtrwalszym materiałem, który występuje w połysku lub w macie i jednocześnie wygląda jak szkło. Daje fantastyczne możliwości kreowania wnętrz pełnych elegancji i luksusu.
Wielką jego zaletą jest fakt, iż może doświetlić przestrzeń kuchni czy łazienki, w której się znajduje. A jeżeli w naszych projektach połączymy połysk z matem lub połysk z surowością i prostotą drewna, uzyskamy niepowtarzalny efekt gry kolorów, światła i struktur.

image

Aquafront, jako producent płyt
i frontów akrylowych AQUAAKRYL posiada najszerszą na rynku gamę kolorystyczną materiałów wysokopołyskowych i matowych
w Polsce.

W najnowszej kolekcji 2020 nasza firma prezentuje:  


• 108 kolorów i dekorów AQUAAKRYL
• 6 kategorii produktowych AQUAAKRYL
• 2 stopnie utwardzenia akrylu (STANDARD, ULTRA)
• 7 lat gwarancji
• krótki czas realizacji - nawet w 7 dni roboczych

CHCESZ UMIEŚCIĆ NASZE PRODUKTY NA SWOJEJ STRONIE INTERNETOWEJ?

Background Image

Zamów fronty Aquaakryl on-lineZAMÓW / ZAŁÓŻ KONTO